اولین هایی از نوع خوبش

قلبتوی ماه اردیبهشتی من خیلی فعال شدم و برای اولین بار شنبه هفته گذشته رفتم کلاس اسکیت پیش عمو سارنج اونم توی پارک جنگلی .

زبانتوی اون یه ساعتی که اونجا هستم انگار از تموم دنیا جدا هستم و برای من که عاشق جنب و جوش و ورجه وورجه هستم حسابی ورزش خوبیه ولی اگه فکر کنید من بعد از کلاس یه ذره از انرژیم کم میشه گناه بزرگی مرتکب شدید و به من تهمت بزرگی زدید گفته باشم.نیشخند

یه ورزش دیگه ای هم که با همراهی پدر بزرگوارم انجام میدم استخر رفتن و آموزش شنا با کمک عمو سید جعفری اونم توی استخر هتل پارس هستش . 

چشمکعمو سارنج و اسکیت باز قهار (آرش خان گل و گلاب)

بابام و مربیم ازم خیلی راضین و به گفته اونها خیلی پیشرفت کردم حالا پیش خودمون بماند که بعضی اوقات بازیگوشی هم میکنم و گوش به حرف عموم نمیدم و کار خودم رو انجام میدم و با عصبانیت میگم که من این کارها رو بلدم حالا از کجا یاد گرفتم معلوم نیست.

حالا بریم سراغ نقل و نباتهای بنده :بغل

یولیه روز توی مهد از بس ما جیغ و داد کردیم خاله گفت به خاطر شما دندونم درد گرفته منم براش نسخه پیچیدم و گفتم خاله وقتی رفتی خونه یه آب جون نباتی(آب جوش نبات) بخور زودی خوب میشی.

کلافهچراغ خواب اتاقم دائم خاموش روشن میشه و منم خوابم نمیبره .مامانم رو صداکردم و گفنم مامان ببین چراغم چشمک میزنه فکر کنم بازیگوش شده.

مژهچند وقتیه خیلی به قیافه و سر و وضعم اهمیت میدم مثل چند روز پیش که با گریه لباس فرم نپوشیدم و موهام رو ژل و تافت زدم و رفتم مهد .توی مسیر به بابام گفتم بابا اگه میخوای موهای تو هم مثل من خوشکل بشه تافت بزن بهشون و موقع برگشت هم با ناراحتی به بابام گفنم ببین موهام توی مهد خراب شده.

قلبقلبقلبعشق و علاقم به مامانم زیاد شده و روزی 1000 بار قربون صدقه اش می شم و دائم در حال بوسیدن و بغل کردنش هستم که چقدر نازی و لباس امروزت خیلی قشنگه.(الهی که من فدات بشم پسر مهربونم)

خندهیه شب که خوابم نمیبرد بعد از اینکه بابام برام کتاب خوند و رفت توی اتاقشون تا بخوابه داشت با مامانم حرف میزد که من گفتم مامان هرچی من میگم تکرار کن و گفتم مامان تکرار کن و نتونست و من دوباره براش جمله ام روگفتم که بگو آرش هر وقت دلت خواست بگو من بیام پیشت بخوابمخنده 

زبانبعد از گفتن مامانم با صدای بلند گفتم پس حالا بیا پیش من بخواب .نیشخند

/ 2 نظر / 43 بازدید
سيد

ممنون , پستت جالب بود اگه خواستي ميتونم لينکت کنم:x بهم سر بزن عزيز

سپیده عمه آریانا

فدای آرش اسکیت باز قهرمان بشم من . دلتنگتون بودیم حسابی . 1000 ماشااله عسلکم آقا تر و بزرگتر شده . الهی همیشه شاد و خندون باشی گل قشنگم . جیگرتو برم با اون نقل و نباتهای و خوشمزه ات . بوووووووووووووووووووووووووووس به روی ماهت[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]