قطع وابستگی +روز کودک

از اول مهر آخرین حلقه چسبندگی من به مامانم از هم گسسته شد اونم اینه که شبها دیگه توی اتاق خودم می خوابم و مامانم رو کچل میکنم از بس میگم برام کتاب بخون تا خوابم ببره ولی در کل خیلی اذیت نکردم و به خاطر همین که پسر بزرگی شدم مامانم برام یه جعبه پازل گرفت ومن بعد از توپ عاشق این بازی شدم.

روز 4 مهر هم مامان جون اینا اومدن کرمان و فرداش همگی رفتیم آبشار راین و اونجا کلی با سام و رامتین بازی کردیم و از دست امر و نهی های مامان و بابام آزاد بودم .

هفته بعدش هم یه دو روزی رفتیم یزد و با امیر محمد جونم که حالا دیگه اسم من رو هم یاد گرفته و دائم در حال آدَه آدَه (آرش) کردنه بازی کردم.و 12 مهر ماه هم تولد نوید بود که یه جشن کوچولو گرفتیم.

روز سه شنبه 16 مهر ماه که روز کودک بود با سام و مامانش رفتیم جشن مهد کودکمون و من از همون اول رفتم رو صورتم نقاشی کردم و شدم این شکلی 

شبش هم با مامانم و بابام رفتیم پارک مادر و هر وسیله ای که خواستم بازی کردم و همون جا کادو روز کودکمو گرفتم بعد هم رفتیم سیرک .اینقدر از دیدن برنا مه هاش لذت بردم که هنوزم که هنوزه دلم هوای سیرک و شیر و خرسش میکنه.

کل هفته پیش هم تو خونه بودیم چون هم من و هم مامان و بابام سرما خورده بودیم و اینقدر حال ندار بودیم که برای اولین بار عید قربان نرفتیم راور و موندیم خونه.

شنبه گذشته هم با عمه رضوان و سام رفتیم نمایشگاه کتاب و یه چند تایی کتاب داستان و یه کتاب نقاشی خریدیم و این چند روز دائم در حال رنگ کردن نقاشی هاشم.

اینم عکس اولین وآخرین باری که رفتیم کلاس اسکیت

/ 16 نظر / 71 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان بردیا

موفقیت دوبارت رو تبریک میگم افرین ارش گلم حسابی اقا وبزرگ شدی[ماچ][بغل]

هنرسیتی

سلام دوست عزیز برای برگزاری تولدی به یادماندنی حتما سری به وبلاگ و سایت هنرسیتی بزنید و در صورت تمایل به ما لینک دهید.ممنون www.honarcity.ir honarcity.persianblog.ir

عاطفه

سلام دوست خوبم. وبلاگ زیبایی دارید. من هم یکساله که صاحب یه آرش کوچولو شدم. خوشحال میشم به ما سر بزنی

navidnhk

عمه مریم و مامانی اینا خونه ما هستند عکسای ارش قشنگ است.

هنرسیتی

سلام دوست عزیز برای برگزاری تولدی به یادماندنی حتما سری به وبلاگ و سایت هنرسیتی بزنید و در صورت تمایل به ما لینک دهید.ممنون honarcity.persianblog.ir www.honarcity.ir

اریانا+ مامی

[ماچ][گل] آفرین به گل پسر که مستقل شده و دیگه واسه خودش مردی شده عروسی عمه جون هم مبارک عکسات هم مثل همیشه خوشگل بود

مامان سامی

پس کجااااااااااااااااااااااااااااییین[قلب]